Falownik 230V przetwornica 24V/230V sinus 50Hz solar.

Inwerter 230V sinus 50Hz. Zasilacz awaryjny UPS z wbudowanym regulatorem solarnym. Ładowanie akumulatorów i zasilanie urządzeń z różnych źródeł.

Zasilanie OFF grid

Inwerter Daxtromn 3KVA OFF Grid Inverter - może działać bez dostępu do sieci energetycznej, w trybie OFF grid. Działając bez dostępu do sieci wytwarza napięcie 230V 50Hz Sinus, bazując na energii zgromadzonej w akumulatorach lub ze słońca.

Dowolne źródła zasilania

Profesjonalne urządzenie - zintegrowany falownik 230V dostarczający napięcie sinusoidalne 50Hz. Zasilane może być z paneli słonecznych lub z akumulatorów. W panelu sterującym możliwe jest konfigurowanie parametrów pracy, ustawianie prądów, napięć i priorytetów. Wbudowany regulator solarny jest opcją dodatkową, to znaczy że zasilacz może pracować również bez podłączonych paneli pV i pełnić rolę zasilacza awaryjnegio - UPS.

Zasilanie Off-Grid

Funkcja zasilacza UPS

W trybie normalnym możliwe jest również zasilanie z publicznej sieci energetycznej. Urządzenie może pełnić funkcję zasilania awaryjnego UPS i zasilać urzadzenia z akumulatorów gdy zabraknie prądu w sieci.

Zasilacz może pełnić funkcję UPS - automatycznie przełącza się na zasilanie bateryjne lub pV w przypadku braku zasilania sieciowego.

Po przywróceniu zasilania sieciowego inwerter ponownie ładuje akumulatory i zasila odbiory.

Czysty sinus

Daxtromn 3000 nadaje się do zasilania wszelkich urządzeń elektryczncyh 230V AC 50 Hz. Dlatego też można nim zasilić również piece CO, kominki, podajniki (stała faza), lodówki, silniki.

Zalecane akumulatory

Zalecane zastosowanie z akumulatorami o pojemności powyżej 100Ah. To urządzenie posiada wbudowaną ładowarkę sieciową 25A/24V (moc ładowania z sieci to około 600W). Prąd ładowania można zmniejszyć, dla mniejszych akumulatorów. Maksymalny prąd ładowania to 60A/24V (szybkie ładowanie pV + sieć 230V).

Przykładowe akumulatory:

Możliwe zastosowanie większych zestawów akumulatorów, po zestawieniu banku z połączeniem szeregowo/równoległym.

Produkt dostępny na magazynie. Wysyłka na terenie Polski w 48h.


© akumulatoryzelowe.pl 2006-2024